Profile

artin azarpanah

artin azarpanah

Contact Details

artin azarpanah

Bio

جاذبه های دیدنی در شهر آنتالیا – ترکیه

شهر زیبا و شگفت انگیز تور آنتالیا یکی از برترین قطب های گردشگری در دنیاست ، که با دارا بودن طبیعتی حیرت اور ، آبهایی زلال و فیروزه ای رنگ و همچنین سواحلی طلائی در دنیا به شهرت رسیده است . این شهر سالانه پذیرای میلیون ها مسافر از سراسر دنیاست (نزدیک به سی درصد از گردشگران دنیا ) و امکانات سطح بالایی را در اختیار آنان قرار میدهد که گاه حتی از تصور نیز فراتر می رود .  در ادامه این مطلب برخی از جاذبه های این شهر را به شما معرفی خواهیم نمود . پس همراهمان باشید :

در این مطلب قصد داریم تا خوانندگان گرامی را با برخی از معروفترین و پر طرفدارترین مراکز خرید شهر تفلیس آشنا کنیم . اما پیش از آن بهتر است یک اطلاعات جزئی از سفر به این شهر داشته باشید .

در ابتدا بهتر است بدانید که مدت زمان پرواز تهران - تفلیس  در تور گرجستان سفر باتو ،حدودا یک ساعت و سی دقیقه است یعنی تقریبا برابر با فاصله پرواز تهران به مشهد که زمانی کوتاه خواهد بود . در ادامه باید افزود گرجستان آب و هوایی سرد و کوهستانی دارد و با کشورهای جمهوری آذربایجان ، ترکیه و ارمنستان همسایه است از این رو بهترین زمان برای سفر به شهر ماههای گرم سال است .  مساحت کشور گرجستان شش هزار و چهارصد کیلومتر مربع است و جمعیتی بالغ بر پنج میلیون نفر در این کشور زندگی می کنند که از این میان ، بیش از یک میلیون نفر ساکن شهر تفلیس هستند . تفلیس پایتخت این کشور و یکی از دیدنی ترین شهرهای آن است ، که تاریخی پر فراز و نشیب داشته از این رو ، بازدید از آثار تاریخی و باستانی این شهر در الویت برنامه های گردشگران قرار دارد . اکثر مردم این کشور ، مسیحی هستند و به زبان گرجی صحبت می کنند.